JULY GLOSSYBOX REVIEW

Jeżeli wcześniej pisałam, że jakieś pudełko jest najlepsze to cofam swoje słowa. To jest dopiero rewelacyjne pudełko! Pisząc tak mam na myśli jego niesamowity wygląd - jest zupełnie inne niż pozostałe. I oczywiście zawartość, która podbiła moje serce.

W lipcowym pudełku znalazłam :
BEAUTY BIRD ŻEL DO STÓP FLY HIGH - Odżywia, chłodzi zmęczone stopy. TOŁPA - DERMO FACE, HYDRATIV, NAWILŻAJĄCY KREM-ŻEL ODPRĘŻAJĄCY POD OCZY - Nawilża, uelastycznia i łagodzi podrażnienia. Rozjaśnia cienie pod oczami. ANEW ŻEL-KREM ANEW AQUA YOUTH - Żel-krem na dzień i na noc 20+. Podwaja nawilżenie skóry utrzymując efekt przez 24 godziny. NAILS INC, LAKIER DO PAZNOKCI - Idealne pokrycie. ODŻYWKA NAWILŻAJĄCA AQUA PLUS - Sprawia, że włosy suche i matowe odzyskują zdrowy wygląd i połysk. I na końcu prezent od Glossybox - CHŁODZĄCA MASKA NA OCZY.

Produkty mają dokładnie takie samo działanie jak zapewnia producent. Moimi faworytami jest lakier do paznokci - za niebanalny, wakacyjny kolor oraz krem z AVONU - za długotrwałe nawilżenie skóry na twarzy. Zdecydowanie GLOSSYBOX spisał się na pięć z wielkim plusem.

2 comments:

Thanks for your comment!